Oferta pracy

Z.I.E  ZREP Sp.j  jest firmą inżynieryjno - instalacyjną z trzydziestoletnim doświadczeniem w kompleksowym świadczeniu usług z zakresu instalacji elektrycznych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko :

ELEKTRYK, ELEKTROMONTER

miejsce pracy: Katowice, Bytom, Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska i okolice

Wymagania:

  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • minimum rok doświadczenia na danym stanowisku
  • wykształcenie zawodowe - średnie - mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych wew.
  • wykonywanie instalacji i sieci zew.
  • montaż stacji transformatorowych
  • budowa linii kablowych sN i śN
  • montaż sieci napowietrznych
  • budowa oświetlenia ulicznego

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego ( kursy, szkolenia)

ZAPRASZAMY DO ZŁOŻENIA APLIKACJI

TEL KONTAKTOWY: 507-143-977

Operator koparko - ładowarki i minikoparki

Wymagania:

  • uprawnienia operatora koparko- ładowarki, minikoparki
  • umiejętność pracy w  zespole

  • Obsługa koparko - ładowarki
  • obsługa minikoparki
  • dbanie o stan wizualny i techniczny powierzonego sprzętu

Zapewniamy:

  • umowę o pracę - pełny etat
  • miejsce pracy : Bytom, Chorzów, Katowice i okolice

Nr kontaktowy 507 143 977

Pomocnik elektryka / elektromontera

Opis stanowiska pracy:

  • pomoc przy wykonywaniu prac elektrycznych:
  • układanie kabli i przewodów
  • montaż tras kablowych
  • montaż opraw oświetleniowych
  • montaż osprzętu elektrycznego

Wymagania:

  • pracowitość
  • umiejętność posługiania się elektronarzędziami
  • podstawowa wiedza elektryczna

Zapewniamy:

  • umowę o pracy - pełny etat
  • odzież roboczą

tel. kontaktowy 507-143-977